Listopad 2018

9. a 16.listopadu - pojedou nejstarší děti ze tříd, Berušky a Kytičky do DDM, kde se seznámí se základy dopravních znalostí a dovedností. Děti si přinesou helmu na kolo a pití. Odjezd autobusu od MŠ v 8.30 hod.

12.listopadu - bude v MŠ enviromentální výchovně vzdělávací  představení " Jak se uspává příroda " ( vybíráme 50,- Kč)

19.listopadu- přijede k nám divadélko "Táta a máma" s pohádkou " O Budulínkovi " ( cena 50,-Kč)

23.listopadu - proběhne fotografování dětí od společnosti Photodienst. Rozpis časů fotografování tříd ,je na nástěnkách v šatnách.

29.listopadu - zveme rodiče na " Hravé odpoledne ", v čase 15.00-16.30 hod, si můžete přijít pohrát do třídy svého dítěte.

30.listopadu -  " Těšíme se na Ježíška " ,společně s dětmi z pěveckého kroužku Skřivánek si zazpíváme u stromečku na školní zahradě